• slide1
    1997 DEN GÜNÜMÜZE
    Cephe ve Çatı Kaplamada Öncü

Hakkımızda

GÖKER METAL KAPLAMA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.


İ.T.Ü. Gemi İnşaatı ve Gemi Makinaları Yüksek Mühendisi olan M. Gökhan Ertürk, çatı ve cephe kaplama sektöründeki 6 yıllık profesyonel iş hayatını takiben, 1997 yılında kurmuş olduğu Göker Metal Kaplama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ile sektördeki hizmet ve çalışmalarını sürdürmektedir. Göker Metal, yurtiçi ve yurtdışında öncelikle endüstriyel tesisler olmak üzere, alışveriş merkezi, lojistik depo, hangar, spor salonu çatı ve cephe kaplama işlerini 1997 yılından günümüze başarılı şekilde sürdürmektedir. İzocam A.Ş.Tek-iz ürünleri Satış ve Uygulama bayisi olan Göker Metal taşyünü ve poliüretan izolasyonlu metal ve çatı ve cephe kaplamaları , PVC ve TPO membran izolasyonlu çatı kaplamaları yanı sıra metal kenet çatı kaplamaları da yapmaktadır. Göker Metal 2006-2007-2008-2009 ve 2010 yıllarının İzocam A.Ş.Tek-iz ürünleri satış ve uygulama birincisidir. Parolamız : "Ekonomik, teknolojik, hızlı çözümler ile önce müşteri memnuniyeti"Görevimizin ve ürünlerimizin önemli olduğunun farkındayız. Bu bağlamda firmamız, sıfır hata, sıfır atık ve sıfır kaza ilkesinden yola çıkarak ISO 9001:2008 Kalite, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim ve OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemlerini benimseyerek gerekli standartları yerine getirmiştir.

  • Göker Metal; kaliteyi, gelişimi, ekip çalışmasını ve profesyonel yönetim anlayışını esas alarak, sektördeki lider firmalardan biri olmayı kendine vizyon edinmiştir.

  • Göker Metal; müşteri ve kalite odaklı iş anlayışını hakim kılmak, etkin çalışma yöntemleri geliştirmek, kişisel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla tüm personelin bilgi ve becerilerini arttırmaya yönelik çeşitli eğitim programları, seminerler gibi sosyal ve kültürel etkinliklerle desteklenmektedir.

  • Göker Metal için kalite, sadece ulaşılması gereken bir hedef değil, devamlı gelişme gösteren bir süreç ve yaşam biçimidir. Şirketimizin var olan saygınlığının daha da yükseltilmesi için tüm çalışanlarımızın gönüllü katılımı ve sürekli eğitimi ile sorunun değil çözümün bir parçası olmayı, kalite ve iş sağlığı güvenliği ile ilgili tüm yasal mevzuatlara, ulusal ve uluslararası standartlara uyarak müşterilerimize kaliteli ve güvenilir ürünler sunmayı, bilgi ve sorumluluğun paylaşımı ile ben değil biz inancıyla çalışmayı kendimize amaç edindik.

ÖDÜLLERİMİZ


 

BİRLİKTE DAHA İYİSİNİ BAŞARALIM

Hızlı teklif almak için iletişim sayfamızdaki formu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM